Dolacz do nas

Ogladaj nasze filmy

Sponsorzy

Derby dla GKSu.

Dnia wczorajszego nie będą miło wspominać zawodnicy z Brzegu. Na Opolszczyźnie odbyły się derby II ligi śląsko-opolskiej, a na przeciw siebie stanęły zespoły GKS Masita Berland Komprachcice i KS Futsal Team Brzeg. Gospodarzami byli ci pierwsi.

Od mocnego uderzenia zaczął Michał Zboch i już w pierwszej minucie było 1:0 dla gospodarzy. Po ob stronach było nerwowo i dało się odczuć napięcie derbowego spotkania. Kolejne minuty uciekały. Do remisu w 12 minucie doprowadza Damian Michalak, a asystował Marcin Kucharski. Niestety w 14 minucie po raz drugi do siatki brzeskiej drużyny trafia Michał Zboch i Komprachcice prowadzą 2:1. Przed szansą zdobycia hat-tricka w 19 minucie znalazł się Michał Zboch. Jednak Marcin Raczkowski broni przedłużonego karnego za szósty faul. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej odsłony derbowego spotkania.

Druga połowa to wymiana cisów nie dochodzących do celu. Marcin Łobodziec strzałem z dystansu pokonuje Karola Skowronka i doprowadza do wyniku 2:2 na zegarze zawodów 23 minuta. Odpowiedz Komprachcic jest natychmiastowa. Zegar pokazuje 24 minutę, a były zawodnik brzeskiej ekipy Stefan Karnatowski cieszy się ze zdobycia bramki i po raz trzeci GKS wychodzi na prowadzenie. 3:2. Gospodarze idą za ciosem, a w 25 minucie gola na 4:2 strzela Michał Nowosielski. Nadzieję na dobry wynik dla brzeżan dał w 30 minucie Marcin Zajączkowski zmniejszając rozmiary porażki na 4:3. Michał Nowosielski podwyższa prowadzenie w 39 minucie, a wynik spotkania to 5:3. Końcowy wynik spotkania ustala ustala kolejny były zawodnik gości. Tomasz Rabanda w 40 minucie strzela bramkę na 6:3.

Spotkanie wygrywa zespół lepiej ułożony futsalowo. Komprachcice grały dokładniej i były drużyną bardziej dojrzałą. Gościom brakło doświadczenia oraz sportowego cwaniactwa.

"Klątwa" trwa to trzecia porażka KS Futsal Team Brzeg w tym sezonie z zespołem GKS Masita Berland Komprachcice.

Liga:

01.12.2013r. KS Futsal Team Brzeg - GKS Masita Berland Komprachcice 1:5

05.01.2014r. GKS Masita Berland Komprachcice - KS Futsal Team Brzeg 6:3

Puchar Polski:

27.12.2013r. KS Futsal Team Brzeg - GKS Masita Berland Komprachcice 1:3, spotkanie rozgrywane było w Niemodlinie.